Copyright 2015 - Tüm Hakları saklıdır.

E-TİCARET…GERÇEK TİCARET

E- Ticaretin Ülkemizde konuşulmaya başladığı yıllardan günümüze  “İNTERNET’TE YOKSANIZ DÜNYADA YOKSUNUZ “ sloganını hiç değiştirmeden kullanan bir misyonun temsilcisiyim. 

Bu misyon çerçevesinde; temel değerlerimiz, entelektüel sermayemiz ve bilgi birikimimizle müşterilerimizin beklentilerini profesyonel hizmet anlayışı ile gerçekleştirip,  E-ticaret alanında ulusal ve uluslararası mükemmellik merkezi olmayı görev edindik. 

Elektronik Ticaret’ in günümüz dünyasındaki artan grafikleri gösteriyor ki emeğimizi , işgücümüzü ve birikimlerimizi doğru alanda kullanıyoruz.

Bu uzun ve meşakkatli yol göstermiştir ki; Bazıları için halen  sanal dünya olan, fakat bizler için gerçek ticaretin döndüğü sektörümüzde,  özgün ve kuvvetli ana fikirlerin, çok güçlü sermaye gruplarına bile kafa tutabildiği,  girişimciliğin sadece maddi yatırımlarla olmadığı ve müşterilerinizin sadece kendi çevrenizde olmadığıdır.

Gelişen dünyaya ayak uydurabilmenin, hatta önderlik edebilmenin temel koşullarından birinin İnternet tabanlı ticaret olduğu bir gerçektir.

İnternet ortamı hala birçok çevre tarafından sanal olarak nitelendirilse de, E-Ticaret sisteminin tüm öğeleri gerçektir.

Siparişler gerçek…Ürünler gerçek…Tahsilatlar gerçektir…

Çünkü E-ticaret…Gerçek Ticarettir…

Mehmet ERDEMİ

Tarih : 12.08.2015
Görüntülenme : 6 kez görüntülendi


Fotoğraflar